Kategorie

Łyżworolki, rolki

» Regulowane

» Łyżworolki + Łyżwy

» Rekreacyjne, fitness

» Agresywne

» Szybkościowe

» Zestawy łyżworolek

» Akcesoria

» Wrotki

Producenci łyżworolek

» Rollerblade

» Tempish

» K2

» Roces

» Spokey

» Axer

» Powerslide

Poradniki

Poradniki

 • Kaski i ochraniacze na rolki - zadbaj o swoje bezpieczeństwo podczas jazdy!
  Kaski i ochraniacze na rolki - zadbaj o swoje bezpieczeństwo podczas jazdy! Niezależnie od tego, czy jesteś mistrzem na lokalnym osiedlu czy dopiero zaczynasz przygodę ze skatingiem - jazda na rolkach jest dobrym ćwiczeniem i dobrym programem treningowym - wtedy i tylko wtedy, gdy jest bezpieczna! Dlaczego bezpieczeństwo... czytaj więcej »
 • Za duży? Za mały? Skąd wiedzieć czy kask leży idealnie?
  Za duży? Za mały? Skąd wiedzieć czy kask leży idealnie? Bez względu na to czy jeździsz na rolkach dla zabawy czy dla ćwiczeń - zawsze musisz mieć na głowie kask. W tym artykule przedstawimy, jak należy dobrać kask i jakie to uczucie, kiedy nie pasuje właściwie. Gdy idziesz do sklepu po to, aby kupić kask zwykle możesz... czytaj więcej »
 • Łyżworolki - konserwacja i czyszczenie
  Łyżworolki - konserwacja i czyszczenie Nawet markowe łyżworolki wymagają odpowiedniej troski, by mogły służyć jak najlepiej i jak najdłużej. Z drugiej strony - przy ich nieprawidłowej eksploatacji możemy znacznie zmniejszyć przyjemność ich użytkowania, na nawet poziom bezpieczeństwa jazdy. Dlatego właśnie... czytaj więcej »
 • 3 kroki do znalezienia idealnego rozmiaru łyżworolek
  3 kroki do znalezienia idealnego rozmiaru łyżworolek Łyżworolki muszą mieć rozmiar idealnie dobrany do stopy użytkownika - każdy o tym wie, ale już nie każdy posiada wiedzę na temat tego jak to zrobić. Służymy pomocą! Poniżej znajdziesz podzielony na 3 kroki proces poszukiwania łyżworolek w rozmiarze idealnym dla Ciebie.... czytaj więcej »
 • Jak dbać o kółka do łyżworolek?
  Jak dbać o kółka do łyżworolek? Żywotność każdego kółka nie jest nieograniczona. Wszystkie kółka ulegają stopniowemu zużywaniu. Znacząco może na nie wpływać nasza dbałość o kółka, styl jazdy, którym najczęściej jeździmy oraz jakością nawierzchni, na której odbywa się ta jazda. Zresztą podobnie jest z... czytaj więcej »
 • Łyżworolki a odchudzanie
  Łyżworolki a odchudzanie Nadwaga - to zmora naszych czasów spowodowana brakiem ruchu, złym sposobem odżywiania, stresem i wieloma innymi czynnikami. Metabolizm wynikiem tego nie działa tak jak powinien, a nadmierne kilogramy są tego oczywistym rezultatem. Jednak nie trzeba tak naprawdę wiele zmienić w... czytaj więcej »
 • Kółkowe FAQ, czyli wszystko co o kółkach wiedzieć powinieneś!
  Kółkowe FAQ, czyli wszystko co o kółkach wiedzieć powinieneś! Ten poradnik powstał z myślą o wszystkich osobach, które chcą znać kółka do swoich łyżworolek na wylot. Chcą wiedzieć jak je dobrać i na jakie parametry zwrócić uwagę. Zebraliśmy tutaj odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane w tym temacie pytania - zatem, zaczynamy! Co... czytaj więcej »